IRC Global Executive Search Partners największą siecią stowarzyszeniową firm executive search

IRC Global Executive Search jest największą pod względem zasięgu geograficznego siecią stowarzyszeniową firm executive search.Klienci IRC są obsługiwani przez ponad 80 biur na sześciu kontynentach. HRK S.A. od 2011 r. jest wyłącznym partnerem sieci IRC w Polsce.

Zgodnie z rankingiem Global 25 opublikowanym przez Hunt Scanlon Media. IRC Global Executive Search Partners jest największym stowarzyszeniem firm zajmujących się executive search na świecie. IRC niedawno zwiększyło swój światowy zasięg, zdobywając nowych partnerów w Bułgarii, Rumunii, Grecji i Korei Południowej. Ponad 80 biur IRC na sześciu kontynentach zapewnia klientom dostęp do szerokiej wiedzy branżowej w połączeniu ze znajomością rynków lokalnych.

Patrick Westerburger (IRC Holandia), prezes zarządu IRC Global Executive Search Partners, komentuje to osiągnięcie: Jesteśmy dumni z potwierdzenia naszej pozycji jako najszybciej rozwijającego się stowarzyszenia executive search na świecie. Coraz więcej klientów może korzystać z naszego zindywidualizowanego podejścia, najwyższej jakości procesu wyszukiwania i doradztwa przystosowanego do potrzeb klienta oraz dogłębnej znajomości lokalnych oraz światowych rynków. Nie będziemy ustawać w wysiłkach, aby zapewnić najwyższej jakości obsługę dopasowaną do potrzeb naszych klientów.

O IRC Global Executive Search Partners

IRC Global Executive Search Partners jest globalną siecią firm zajmujących się executive search, zjednoczonych na rzecz wspierania klientów w pozyskiwaniu i utrzymywaniu najbardziej utalentowanych przywódców. Partnerzy sieci są tak różnorodni kulturowo i geograficznie jak jej klienci. IRC, mając biura w ponad osiemdziesięciu miastach na sześciu kontynentach, posiada zasięg i umiejętności potrzebne do obsługi międzynarodowych, ale też małych i średnich przedsiębiorstw.

IRC ma w swoim dorobku ponad 30 tysięcy zrealizowanych zleceń dla ponad 3 tysięcy klientów z niemal wszystkich branż. IRC Global Executive Search Partners łączy ze sobą to, co najlepsze z dwóch światów – globalny zasięg i znajomość lokalnego rynku.

 

Podziel się:

Artykuły eksperckie

Bez względu na to, na którym roku studiów jesteś – jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zacznij budować swoją ścieżkę kariery. Doświadczenia z tego okresu zaprocentują w przyszłości – na przykład kiedy po studiach będziesz się starać o wyższe stanowisko lub pracę w renomowanej organizacji...

Deficyt specjalistów na rynku pracy spowodował, że przedsiębiorcy chętniej zatrudniają młodsze osoby. Firmy coraz częściej zwracają uwagę na swój wizerunek wśród studentów. Kandydaci bez doświadczenia często mają duży potencjał,...

W odpowiedzi na potrzeby rekrutacyjne domów mediowych, agencji reklamowych i wydawców utworzyliśmy wyspecjalizowany dział Media. Na jego czele stanęła Katarzyna Bednarska.

...

Wybierz język: PL EN
Portal Rynku Pracy