Marketing / PR

Brand Manager

Jeśli jesteś pasjonatem maretingu, osobą kreatywną  i doświadczonym specjalistą w budowaniu i zarządzaniu marką, zapraszamy do aplikowania! Nasz klient to miedzynardowa firma z branży Fashion,  poszukujemy osoby, która wzmocni zespół marketingu  i przyczyni się do dalszego rozwoju marki.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Strategia Marki: Opracowywanie i wdrażanie kompleksowej strategii marki z uwzględnieniem trendów w branży mody.
  • Kampanie Marketingowe: Planowanie i realizacja kampanii marketingowych, współpraca z agencjami kreatywnymi, celebrytami i influencerami.
  • Badanie Rynku: Analiza trendów rynkowych, monitorowanie konkurencji, identyfikacja nowych możliwości i zagrożeń.
  • Budowanie Wizerunku: Rozwijanie wizerunku marki poprzez strategie komunikacyjne i eventy branżowe.
  • Zarządzanie Zespołem: Koordynacja zespołu marketingowego, motywowanie do osiągania celów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku na podobnym stanowisku
  • Znajomość trendów marketingowych
  • Doskonała zdolność planowania i realizacji kampanii marketingowych.
  • Silne umiejętności komunikacyjne i przywódcze.
  • Kreatywność oraz zdolność myślenia strategicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wartunek konieczny)

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku modowym.
  • Możliwość aktywnego wpływu na rozwój marki.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów.
  • Hybrydowy czas pracy (3 dni w biurze, 2 dni praca z domu)
  • Możliwość udziału w branżowych wydarzeniach i pokazach.
HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Ewelina Kołodziej-Władzińska HRK

Ewelina Kołodziej

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.