Produkcja / Inżynieria

Brygadzista Magazynu

Dla naszego klienta, jednego z liderów rynku opakowań na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko brygadzisty magazynu.

Łódź, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 6500 zł brutto do 7300 zł brutto

Zadania:

  • Organizacja i nadzorowanie pracy podległego zespoły na zmianie
  • Odpowiedzialność za przyjęcie i rozmieszczenie komponentów produkcyjnych w strefie magazynowej
  • Nadzór nad kompletacjami towaru oraz załadunek dostaw
  • Koordynowanie przemieszczenia towaru gotowego
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym- 12 h (6:00-18:00/18:00-6:00)
  • Obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office i Baan
  • Doświadczanie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Sumienność, dokładność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Posiadanie ważnych uprawnień UDT na wózki widłowe ( m.in. II WJO)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premie kwartalna, premia świąteczna, 13 pensja
  • Program poleceń
  • Dofinansowanie do karty multisport, opieki medycznej
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego
  • Bilety do teatru
  • Możliwość szkoleń, uzyskania dodatkowych uprawnień
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.