Transport / Spedycja / Logistyka

Business Development Manager

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej proponującej kompleksowe rozwiązania, poszukujemy kandydata na stanowisko Business Development Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz budowanie trwałych relacji z klientami. BDM będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktu logistyki kontraktowej.

Warszawa, mazowieckie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Tworzenie oraz wdrażanie strategii sprzedażowej w celu osiągnięcia założonych celów sprzedażowych.
  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Negocjowanie warunków umów handlowych i współpracy z klientami.
  • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz działań biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktu logistyki kontraktowej (minimum 2 lata).
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne.
  • Znajomość rynku logistycznego oraz trendów w branży.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Auto służbowe.
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Marika Stasinowska Senior Executive Manager

Marika Stasinowska

HRK Procurement & Logistics, HRK Consumer Goods

HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają dział łańcucha dostaw i zakupów. HRK Consumer Goods współpracuje z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.