IT

Data Architect

Poszukujemy osoby do firmy technologicznej pracującej w modelu SaaS

Wrocław, dolnośląskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Współpraca z zespołami inżynieryjnymi, menedżerami produktów i innymi architektami, aby pomóc wyznaczyć kierunek dla platform w całym przedsiębiorstwie.
  • Przygotowywanie i wdrażanie architektury
  • Opracowywanie wymagań dotyczących projektów
  • Nadzorowanie pracy teamów zajmujących się realizacją konkretnego projektu;
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji;
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i trendów na rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Architekta Danych min. 5-7 lat
  • Znajomość Kafka, Snowflake, Flink lub Looker
  • Doświadczenie w budowaniu pipeline'ów danych i organizowaniu przepływu danych pomiędzy wieloma systemami
  • Zrozumienie wszystkich aspektów tworzenia oprogramowania.
  • Świetna znajomość infrastruktury chmurowej (szczególnie AWS)
  • Zrozumienie złożonych kwestii związanych z prywatnością danych i ich zgodnością
  • Elastyczność i zdolność przystosowania się do pracy w rosnącym, dynamicznym zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę zdalną lub hybrydową (Wrocław)
  • Bogaty pakiet benefitów m.in opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Bonus roczny
  • Nielimitowane płatne urlopy
  • Możliwość rozwoju w interesujących innowacyjnych projektach
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.