Produkcja / Inżynieria

Elektryk

Dla naszego Klienta, działającego w branży produkcyjnej, poszukuję specjalisty na stanowisko Elektryka.

Toruń, kujawsko-pomorskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • uzgodnienia techniczne z firmami podwykonawczymi
  • konstruowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie zmian w istniejącej dokumentacji
  • optymalizacja procesu technologicznego produkcji uwzględniającaszybkość i łatwość montażu instalacji, odbiorników elektrycznych, podpięcia pod
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
  • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i materiałowych z zakresu elektryki i elektroniki, które zoptymalizują proces produkcji ambulansu oraz koszt jego
  • wykonania.koordynowanie prac w firmie z zakresu programowania modułów CAN pojazdów bazowych

Wymagania:

  • absolwent uczelni technicznej lub student ostatniego roku studiów
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka i elektronika, automatyka,elektrotechnika i pokrewne)
  • nie jest wymagane doświadczenie
  • znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie 2D i3D (AutoCAD, Solid Works, E3 ZUKEN lub pokrewne).
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • zaangażowanego, konsekwentnego dążenia do osiągnięcia wytyczonego celu, umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane zainteresowania branżą motoryzacyjną.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny
  • wprowadzenie i Szkolenie Umożliwiające Wykonywanie Zadań
  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem
  • szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Ewa Frączek HRK

Ewa Frączek

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.