IT

Frontend Developer (React/TS)

Dla jednego z naszych Klientów, znanej firmy z branźy technologicznej poszukujemy:

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie złożonych aplikacji front-endowych

  • Uczestnictwo w projektach badawczo-rozwojowych w obszarze Cloud Services

  • Przestrzegaj najlepszych praktyk kodowania

  • Zapewnienie jakości oprogramowania: tworzenie i utrzymywanie testów jednostkowych, udział w przeglądzie kodu

  • Raportuj postęp zadań

Stack technologiczny zespołu:

  • TypeScript
  • SCSS
  • React + Formik
  • Redux
  • Jest
  • Cypress

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych (Front-End lub Full-Stack)
  • Dobra praktyczna znajomość TypeScript, JavaScript i React
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, telekomunikacji i/lub pokrewnych

Dodatkowo mile widziane:

  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu graficznym i/lub projektowaniu User Experience
  • Znajomość technologii Back-End: Java, Spring
  • Znajomość innych frameworków, np. Angular, Vue
  • Doświadczenie w pisaniu testów E2E przy użyciu Cypress

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę hybrydową w biurze 2-3 dni w tygodniu (Warszawa, Centrum)
  • Szeroka oferta szkoleń i ogromne wsparcie w rozwijaniu umiejętności
  • Możliwość pracy w wielu różnorodnych projektach
  • Praca z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku
  • Miesięczny budżet integracyjny
  • Możliwość udziału w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna (możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.