Transport / Spedycja / Logistyka

Handlowiec Spedytor

Poszukujemy Mistrza Negocjacji i Wirtuoza Relacji Klient-Spedytor dołączającego do dynamicznej ekipy u naszego rozwijającego się Klienta!

Jeśli jesteś gotów na podróż po falach transportu, umiesz żeglować między klientami i przewoźnikami, a przy tym masz talent do negocjacji, to ta oferta jest jak stworzona dla Ciebie! Dołącz do nas i razem z nami zdefiniuj nowe standardy w świecie spedycji!

Białystok, podlaskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów to dla Ciebie jak taniec telefoniczny i majstersztyk e-mailowy.
  • Obsługujesz bieżące zlecenia spedycyjne tak sprawnie, jak superbohater ratujący świat przed kryzysem transportowym – zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym zasięgu.
  • Budujesz relacje z klientami i przewoźnikami nie tylko na papierze, ale przede wszystkim w sercu, dbając o długoterminowe partnerstwo.

Oczekiwania:

  • Twoje umiejętności przygotowywania ofert są tak ostry, że z łatwością przekonasz klientów do wybrania naszej firmy.
  • W negocjacjach stawek czujesz się jak ryba w wodzie, a Twój instynkt biznesowy to nic innego jak siódme zmysły.
  • Władasz językiem angielskim przynajmniej na poziomie B1.

Oferujemy:

  • Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania.
  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości zdobycia nowych doświadczeń.
  • Elastyczne warunki pracy, bo wierzymy, że pomysłowość najlepiej rozwija się w wolności.
  • Pakiet benefitów (w tym samochód służbowy, multisport i opieka medyczna).
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Gracjan Szymański HRK

Gracjan Szymański

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.