Sprzedaż

Handlowiec

Dla naszego Klienta, polskiego start-upu wchodzącego na wielkopolski rynek z oprogramowaniem typu SaaS do obsługi zadań transportowych w firmach średniej wielkości oraz małych w związku z rozpoczęciem sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Poznań, wielkopolskie
mobilna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 8000 zł brutto do 10000 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • Proaktywna sprzedaż programu do obsługi transportu typu SaaS (wersja desktop oraz moblina) do firm z regionu Poznania i okolic (firmy średnie/małe, posiadające małą flotę samochodów)
  • Codzienna praca w terenie, bezpośrednie docieranie do firm (właściciele/osoby decyzyjne), bezpośrednia prezentacja programu u klienta, ofertowanie, podpisywanie umów
  • Kontakt z różnorodnymi firmami, samodzielne ustalanie grafiku działań sprzedażowych, raportowanie wyników

Wymagania:

  • Duża samodzielność działania, będziesz pierwszą i na razie jedyną osobą sprzedającą program, wymagana jest proaktywna postawa i gotowość do codziennej pracy z klientami w terenie
  • Doświadczenie w pracy w terenie jako Handlowiec (sprzedaż bezpośrednia w terenie)
  • Znajomość lokalnego rynku firm
  • Samodyscyplina, wysokie umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży produktów/usługi wymagającej prezentacji działania u klienta (preferowana sprzedaż programów komputerowych/oprogramowania)
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Dużą samodzielność działania w nowo tworzonej strukturze, możliwość dalszego rozwoju, szkolenia
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (8-10 tys. brutto, przez pierwsze pół roku pensja gwarantowana, następnie dochodzi premia/prowizja)
  • Pracę na zasadzie „home office” pracodawca udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Maciej Walkowiak HRK

Maciej Walkowiak

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.