Technical Sales & Service

Inżynier Sprzedaży

Reprezentujemy firmę z branży inżynieryjnej z obszaru urządzeń pomiarowych, która w związku z rozwojem struktury organizacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Łódź, łódzkie
mobilna
umowa o pracę

Zadania:

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami firmy i rozwój współpracy;
  • Wyjaśnianie technicznych aspektów produktów i poszczególnych rozwiązań oraz korzyści dla klientów za pomocą prezentacji technicznych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, planowanie ofert i finalizacja współpracy;
  • Monitorowanie potencjału rynkowego i działań konkurencji;
  • Udział w międzynarodowych targach branżowych i konferencjach;
  • Współpraca z międzynarodową siecią inżynierów firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub ekonomiczne (będzie dodatkowym atutem);
  • 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – min. poziom B2;
  • Predyspozycje sprzedażowe i rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Elastyczność w działaniu i chęć zdobywania nowej wiedzy w branży technicznej;
  • Dobre umiejętności organizacyjne;
  • Otwartość na wyjazdy służbowe/delegacje (Polska);
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość MS CE.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy;
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie z siedzibą w Niemczech i obecną na całym świecie;
  • Kulturę networkingu w międzynarodowym zespole;
  • Przyjazną atmosferę;
  • Możliwość uczenia się i regularne szkolenia w Polsce i zagranicą;
  • Intensywny onboarding i regularne szkolenia międzynarodowe (szkolenie wstępne w Niemczech);
  • Nowoczesne narzędzia sprzedażowe, a także laptop, samochód i telefon komórkowy.
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Patrycja Trzcińska HRK

Patrycja Trzcińska

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.