Produkcja / Inżynieria

Kierownik Fermy Reprodukcyjnej

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa producencka, będąca największym, niezależnym producentem piskląt brojlerowskich w kraju. Podstawową działalnością Klienta jest produkcja piskląt oraz związana z tym produkcja jaj wylęgowych. W związku ze stałym rozwojem organizacji poszukujemy specjalistów hodowlanych do objęcia funkcji kierowniczej w województwie wielkopolskim.

Międzychód, wielkopolskie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Nadzorowanie prac z zakresu konstrukcyjnego, technologicznego i organizacyjnego, zmierzających do uruchomienia produkcji na fermie
  • Kompleksowe kierowanie procesem reprodukcji na fermie, zgodnie z planami i wytycznymi przedsiębiorstwa
  • Bieżące raportowanie i umieszczanie danych produkcyjnych w systemie zarządzania funkcjonującym w Spółce
  • Nadzór nad stanem technicznym fermy w celu utrzymania pożądanych parametrów produkcyjnych
  • Zarządzanie procesami logistycznymi, zaopatrzeniowymi, weterynaryjnymi oraz bioasekuracyjnymi na fermie
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zootechniki i/lub weterynarii lub praktyczne doświadczenie w roli Kierownika Fermy
  • Kilkuletnie doświadczenie na tożsamych stanowiskach i obiektach o podobnej charakterystyce produkcji
  • Wysokie nastawienie na przestrzeganie zasad jakościowych oraz standardów obowiązujących w nadzorowanych obiektach
  • Doświadczenie praktyczne w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • Gotowość do relokacji i objęcia funkcji na nowo budowanych obiektach w okolicy Międzychodu

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zasadniczego i premii związanych z uzyskiwaniem założonych parametrów jakościowych na fermach
  • Mieszkanie służbowe
  • Ubezpieczenie medyczne Medicover
  • Pakiet benefitów zgodnie z obowiązującymi zasadami w grupie Klienta
HRK Poznań

Rekrutację prowadzi

Dariusz Obuchowicz HRK

Dariusz Obuchowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.