Produkcja / Inżynieria

Kierownik Produkcji

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących producentów maszyn rolniczych w Polsce, poszukujemy pracownika który będzie częścią organicznego rozwoju firmy. Klient stale inwestuje w nowoczesny park maszynowy, notuje rokroczne wzrosty sprzedaży- dlatego też poszukuje managera który wpłynie pozytywnie na efektywność produkcji.

Radomsko, łódzkie
stacjonarna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 10000 zł brutto do 18000 zł brutto

Zadania:

  • zarządzanie działem produkcji, codzienny podział prac, kontrola terminowości i jakości wykonywanych zadań
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości i wydajności procesów produkcyjnych, eliminowanie wszelkich nieprawidłowości
  • efektywne zarządzanie zespołem prowadzące do osiągnięcia wyznaczonych celów przedsiębiorstwa
  • optymalizacja kosztów Działu Produkcji
  • optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze produkcji
  • monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników
  • Odpowiedzialność wraz z Kierownikiem Obszaru i Kierownikiem Produkcji za efektywną organizację pracy
  • Odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego oraz osiągnięcie kluczowych wskaźników efektywności: intensywności, produktywności oraz odpowiedniego poziomu jakościowego produkowanych wyrobów
  • Współudział w ciągłym podnoszeniu standardów produkcji
  • Identyfikacja i komunikacja działań mających na celu udoskonalenie istniejących procesów
  • Efektywna komunikacja z innymi współpracownikami w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów
  • Aktywna współpraca w celu zapewnienia bezpiecznych warunków pracy przez cały czas
  • Współudział przy wprowadzaniu nowych procesów i uruchamianiu nowych maszyn
  • Współpraca w zakresie podnoszenia standardów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane)
  • znajomość narzędzi Lean Management
  • znajomość przepisów BHP
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • rozwiązywanie problemów i dbałość o szczegóły
  • doskonała komunikacja, rozwój pracowników
  • umiejętność planowania, prowadzenia wielu zadań i efektywnego zarządzania czasem
  • właściwe monitorowanie i kontrola zasobów w celu osiągnięcia codziennych celów produkcji
  • zdolności analityczne, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwój kariery
  • szkolenia i kursy
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.