Budownictwo

Kierownik Robót Posadzkarskich

HRK S.A. dla swojego Klienta, lidera w branży posadzkarskiej, poszukuje osoby na stanowisko:

Nowy Tomyśl, wielkopolskie
hybrydowa

Zadania:

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami
  • Uczestniczenie w odbiorach robót
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Identyfikacja ryzyk projektowych
  • Koordynacja dostaw materiałów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność – projekty realizowane w delegacji na terenie całego kraju – warunek konieczny
  • Wykształcenie budowlane
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność odczytywania dokumentacji projektowej
  • Sumienność, zaangażowanie
  • (DLA KANDYDATÓW Z UKRAINY) Bardzo dobra znajomość języka Polskiego
  • (NIE WYMAGANE / Dodatkowy atut) Uprawnienia budowlane

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych realizacjach inwestycji przemysłowych
  • Pracę dla lidera w branży
  • Długofalowe zatrudnienie i atrakcyjne warunki finansowe 8000-15000 zł netto
  • Bardzo dobre warunki pracy i zgrany zespół
  • Pełne wdrożenie w wykonywane działania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Izabela Jankowska HRK

Izabela Jankowska

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.