Sprzedaż

Kierownik Sprzedaży Części Zamiennych

Dla naszego klienta, jednego z najbardziej znanych dealerów maszyn rolniczych na Dolnym Śląsku, poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Sprzedaży Części Zamiennych. Firma stale rozwija się produktowo, oferuje marki własne, jest laureatem nagród min. Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, Gazele Biznesu.

Siekierczyn, dolnośląskie
stacjonarna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 10000 zł brutto do 12000 zł brutto

Zadania:

  • Zarządzanie pracownikami Działu Sprzedaży Części Zamiennych (sklep stacjonarny, e-commerce, handlowcy mobilni)
  • Doskonalenie polityki sprzedaży części zamiennych
  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych
  • Sporządzanie i kontrola budżetu działu
  • Realizacja celów zakupowych i sprzedażowych
  • Nadzór nad stanami magazynowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub zbliżonym
  • Umiejętność doskonalenia polityki sprzedaży dla danych linii biznesowych
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dotrzymywanie terminów
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie z branży maszyn/ agro lub motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia w kraju i za granicą, możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole
  • Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.