Produkcja / Inżynieria

Kierownik Utrzymania Ruchu

HRK S.A. dla swojego Klienta, lidera na rynku w obszarze produkcji konstrukcji stalowych, poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu.

Chojnice, pomorskie

umowa o pracę

Zadania:

  • organizowanie pracy podległego zespołu,
  • nadzorowanie działalności zakładu w zakresie prawidłowej eksploatacji, rozwoju i wykorzystania maszyn oraz infrastruktury firmy,
  • opracowanie budżetu i harmonogramu remontów, konserwacji maszyn, urządzeń i sieci energetycznych oraz nadzór nad nimi,
  • organizowanie zakupów energii elektrycznej i pozostałych mediów niezbędnych do funkcjonowania zakładu,
  • utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi firmami remontowo – serwisowymi,
  • udział w określaniu strategii w zakresie inwestycji i remontów oraz nadzorowanie jej realizacji,
  • udział w planowaniu inwestycji firmowych w zakresie zakupu i remontów maszyn i urządzeń,
  • nadzorowanie przeprowadzania wszystkich przeglądów i napraw,
  • przeprowadzanie prób oraz rozwijanie i implementowanie nowych systemów w zakładzie,
  • zapewnianie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki,
  • przygotowanie zapytań ofertowych, przeprowadzanie postępowań, wyszukiwanie firm wykonawczych i współpraca z nimi,
  • monitorowanie i raportowanie bieżących wskaźników,
  • nadzorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów BHP oraz Regulaminu Pracy.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie techniczne preferowane kierunki: elektrotechnika, mechanika, automatyka,
  • podstawowa znajomość prawa budowlanego oraz obowiązujących przepisów administracyjnych,
  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowania, realizacji oraz rozliczania projektów inwestycyjnych,
  • znajomość dyrektywy maszynowej,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na zaistniałe potrzeby,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o uznanej marce na świecie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • paczki dla dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  • dofinansowanie do urlopów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju wewnątrz firmy poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzna
  • benefity
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Izabela Jankowska HRK

Izabela Jankowska

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.