Finanse / Księgowość

Kontroler/Analityk finansowy

Rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Poznań, wielkopolskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • opracowywanie analiz ekonomiczno-finansowych i raportów zarządczych na wewnętrzne potrzeby kierownictwa oraz działów firmy, w tym raportów okresowych,
  • weryfikacja oraz interpretacja danych wraz z przejrzystą prezentacją wyników,
  • wsparcie procesu zarządzania projektami inwestycyjnymi, monitorowanie kosztów oraz ocena efektywności,
  • definiowanie, weryfikacja oraz analiza kluczowych wskaźników efektywności firmy,
  • tworzenie modeli finansowych.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w analizie finansowej oraz samodzielnym opracowywaniu raportów i prezentacji,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse, bankowość),
  • biegła znajomość programu MS Excel,
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej, zarządczej oraz controllingu,
  • zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja własnej pracy – samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon służbowy,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.

Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Monika Pawlik

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.