BHP / Ochrona środowiska

Koordynator ds. BHP

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o uznanej i stabilnej marce na rynku, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. BHP.

Poznań, wielkopolskie
stacjonarna

Zadania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek konieczny,
  • Proaktywna postawa w zakresie promowania BHP wśród pracowników,
  • Wiedza z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony przeciwpożarowej,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Asertywność,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

  • Wspieranie pracowników oraz kadry kierowniczej w budowaniu i promowaniu kultury bezpieczeństwa oraz podnoszenia świadomości w obszarze BHP,
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP oraz przygotowywanie dokumentacji z tym związanej,
  • Udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów, urządzeń produkcyjnych oraz innych procesów mających wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie,
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn źródłowych dotyczących wypadków, zdarzeń potencjalnie wypadkowych i niebezpiecznych warunki pracy,
  • Kwalifikacja stanowisk/procesów o największym ryzyku powstania wypadku lub możliwości pogorszenia się stanu zdrowia,
  • Współudział w redukcji poziomu ryzyka oraz wprowadzanie odpowiednich środków zabezpieczających,
  • Kontrolowanie i raportowanie warunków pracy,
  • Udział w projektowaniu strategii Wellbeing w organizacji,
  • Współudział w przeprojektowanie i zarządzanie procesem BCM (Bussiness Continuity Management).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość dołączenia do  prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisportu,
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy,
  • Kwartalna premia absencyjna,
  • Możliwość korzystanie z biblioteczki firmowej.
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Paweł Posachowicz

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.