Transport / Spedycja / Logistyka

Manager Magazynu (retail)

Dla klienta z branży fashion poszukujemy dośwadczonego Managera Magazynu.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Prowadzenie dokładnych rejestrów poziomów zapasów, zapewniając właściwą dokumentację przyjęć, transferów i korekt.
  • Przeprowadzanie regularnych audytów zapasów w celu weryfikacji fizycznych inwentaryzacji z zapisami systemowymi.
  • Monitorowanie poziomów zapasów w celu przewidywania popytu i zapobiegania brakom w magazynie lub nadmiarowi.
  • Skuteczna komunikacja z zarządzaniem sklepem w sprawie dostępności towarów, promocji i inicjatyw związanych z ekspozycją towarów.
  • Generowanie regularnych raportów na temat poziomów zapasów, ruchów towarów i wskaźników wydajności.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w retailu.
  • Doskonały poziom języka angielskiego i polskiego.
  • Dobra znajomość narzędzi informatycznych.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, zarówno werbalnie, jak i pisemnie.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premia miesięczna.
  • Karta lunchowa.
  • Multisport.
  • System medyczny, ubezpieczenie na życie.
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Katarzyna Wawręta

HRK Procurement & Logistics

Zespół HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają w swojej strukturze dział łańcucha dostaw i zakupów.