e-Commerce

New Business Manager

Dla Naszego klienta międzynarodowej niezależnej agencji reklamowej poszukujemy osoby na stanowisko Senior New Business Manager.
W tej roli będziesz kierować silnikiem wzrostu, docierać do firm, spotykać się z potencjalnymi klientami, prowadzić rozmowy z firmami różnej wielkości, negocjować umowy i zamykać transakcje.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Promowanie i sprzedaż całego spektrum innowacyjnych usług w zakresie digital marketingu, marketing technology, data science, analityki, tworzenia contentu, badań marketingowych i consultingu.
  • Opracowywanie strategii rozwoju biznesu ukierunkowanej na zysk finansowy.
  • Prospecting (identyfikowanie potencjalnych klientów), generowanie leadów i organizowanie spotkań dotyczących rozwoju biznesu z potencjalnymi klientami, przygotowywanie ofert, negocjowanie kontraktów, zamykanie transakcji oraz śledzenie wniosków klientów w systemie CRM.
  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie potencjalnych okazji sprzedażowych.
  • Budowanie i pielęgnowanie relacji z obecnymi klientami oraz zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta na co dzień.
  • Współpraca z pozostałymi zespołami z grupy.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata na stanowisku sprzedażowym w firmie usługowej B2B (preferowanie doświadczenie z agencji digitalowych lub start-upów, client success lub business development).
  • Silne umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami CRM (np. HubSpot lub Pipedrive).
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego. Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia.
  • Indywidualny program wprowadzający.
  • Programy dokształcania i szkolenia.
  • System premiowy uzależniony od wyników.
  • Atrakcyjna i otwarta atmosfera pracy.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.
  • Przestronne biuro w centrum Warszawy.
  • Swobodę w doborze dodatkowych benefitów.
HRK Retail, Ecommerce

Rekrutację prowadzi

Sławomir Jędrzejczak

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.