Sprzedaż

Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego Klienta – międzynarodowego lidera branży naftowej i petrochemicznej, szukamy osoby na teren woj. dolnośląśkiego do sprzedaży produktów paliwowych i kart flotowych.

Wrocław, dolnośląskie
mobilna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 6000 zł brutto do 8500 zł brutto

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • sprzedaż produktów paliwowych i kart flotowych;
  • budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z transakcjami;
  • przygotowanie umów;
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą do klientów z segmentu B2B;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne;
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • samochód służbowy, laptop, telefon ;
  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji;
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności;
  • przyjazną atmosferę;
  • umowę o pracę;
  • szeroki pakiet benefitów dodatkowych.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Mateusz Olek HRK

Mateusz Olek

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.