Sprzedaż

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Maszyn Rolniczych w Dziale Eksportu

Dla naszego klienta, jednego z najbardziej znanych dealerów maszyn rolniczych na Dolnym Śląsku, poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Sprzedaży Maszyn Rolniczych w Dziale Eksportu. Firma stale rozwija się produktowo, oferuje marki własne, jest laureatem nagród min. Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, Gazele Biznesu. Zatrudniony pracownik odpowiedzialny będzie pozyskiwanie nowych i obsługę istniejących klientów.

Legnica, dolnośląskie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 7000 zł brutto do 11000 zł brutto
Zadania:
  • Sprzedaż maszyn rolniczych, komunalnych i leśnych
  • Praca z obecnymi klientami firmy na rynkach niemieckojęzycznych
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów na produkty firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Udział w szkoleniach, targach, konferencjach i prezentacjach handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych na rynkach eksportowych
  • Znajomość języka niemieckiego (min. B2), dodatkowy język mile widziany
  • Kompetencje prospectingowe
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania, maszyn, rolnictwa
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Dobra znajomość obsługi programów komputerowych MS Office
  • Doświadczenie z programami klasy CRM
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę hybrydową
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wysokość prowizji uzależniona od osiąganych wyników sprzedaży bez górnej granicy (od 5% do 15% brutto w zależności od realizacji planu sprzedażowego i grupy produktowej)
  • Szkolenia w kraju i za granicą, możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobra atmosfera pracy w zgranym zespole
  • Laptop, telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.