Sprzedaż

Przedstawiciel Handlowy Horeca

Dla naszego Klienta, producenta wyrobów FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego (Trójmiasto)

Gdańsk, pomorskie
zdalna

Zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu Horeca
  • Rozwijanie i utrzymywanie współpracy z Klientami bazowymi
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Raportowanie wyników sprzedażowych
  • Regularne podróże służbowe (Trójmiasto)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie B2B
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów premium w branży FMCG lub sprzedaży usług do Klientów biznesowych
  • Wysokie zaangażowanie i motywacja oraz znajomość zagadnień biznesowych
  • Gotowość do samodzielnej pracy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Znajomość obsługi Pakietu Office (Excel, Word, Power Point)
  • Prawo jazdy kategorii B warunek konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Trzyskładnikowe wynagrodzenie (I wynagrodzenie podstawowe, II prowizja sprzedażowa, III premia za zrealizowane plany sprzedażowe)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiety szkoleń oraz dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Podstawowe narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wyjazdy integracyjne
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
Usługi HR dla branży Consumer Goods

Rekrutację prowadzi

Justyna Bereza

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.