IT

Senior Architekt

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Ads jako:

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Kierowanie projektowaniem i wdrażaniem solidnych i skalowalnych rozwiązań programowych
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu zdefiniowania i udoskonalenia wymagań projektu
  • Zapewnienie przywództwa technicznego i mentoringu zespołowi wykwalifikowanych programistów
  • Projektuj i wdrażaj najlepsze praktyki w zakresie standardów tworzenia oprogramowania i kodowania
  • Bądź na bieżąco z trendami branżowymi i pojawiającymi się technologiami, aby mieć pewność, że nasze rozwiązania pozostają najnowocześniejsze

Stosowane technologie:

  • AWS (Lambda, SQS, S3, ECS, ECR)
  • Ruby and Ruby on Rails (RoR)
  • GoLang
  • React with TypeScript
  • Kubernetes,
  • SnowFlake,
  • Kafka,
  • Apache Airflow

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako starszy architekt lub podobna rola w tworzeniu oprogramowania

  • Silna wiedza na temat technologii, z których korzystamy (wymienionych powyżej)

  • Tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie informatyki lub pokrewnej dziedziny

  • Doskonałe umiejętności przywódcze i komunikacyjne

  • Możliwość dokonywania wyborów projektowych na wysokim poziomie i egzekwowania standardów technicznych.

  • Biegła znajomość języka angielskiego wystarczająca do komunikowania się i rozumienia dokumentacji technicznej

  • Biegłość w wizualizacji architektury oprogramowania przy użyciu C4 Model, UML i ArchiMate

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę hybrydową 2-3 dni w tygodniu z biura w Warszawie

  • Szeroka oferta szkoleń i ogromne wsparcie w rozwijaniu umiejętności

  • Możliwość pracy w wielu różnorodnych projektach

  • Praca z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku

  • Miesięczny budżet integracyjny

  • Możliwość udziału w konferencjach krajowych i zagranicznych

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatna opieka medyczna (możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta lunchowa

  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny

ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.