IT

Senior Ruby Developer

Rozbudowujemy zespół Ruby!  Dołączysz?

Białystok, podlaskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Główne zadania:

  • Tworzenie innowacyjnych rozwiązań w oparciu o Ruby on Rails.
  • Współpraca z zespołem doświadczonych ekspertów przy rozwijaniu rozbudowanego marketplace'u.
  • Zarządzanie swoimi projektami, od projektu oprogramowania po implementacje i deployment

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Ruby i Ruby on Rails
  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu z Ruby
  • Dobra znajomość baz danych SQL
  • Umiejętność samodzielnej pracy na każdym etapie projektu
  • Umiejętność pracy w rozproszonych, multidyscyplinarnych zespołach
  • Dbałość o szczegóły i jakość wykonywanych zadań
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Doświadczenie w TDD

Stack technologiczny:

  • Ruby
  • Ruby on Rails
  • PostgreSQL
  • MySQL
  • AWS

Oferujemy:
• Pracę w zespole ekspertów w niekorporacyjnej atmosferze
• Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
• Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
• Pracę hybrydową w jednym z biur: Rzeszów / Łódź / Białystok
• Możliwość pracy z interesującymi innowacyjnymi projektami międzynarodowymi
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.