Administracja

Specjalista Administracyjno-Biurowy

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy o profilu produkcyjno-handlowym z siedzibą w Poznaniu (dzielnica: Dębiec), poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego biura zlokalizowanego na Dębcu.

Poznań, wielkopolskie
hybrydowa
umowa o pracę

Nasz klient szuka osoby która będzie zatrudniona w kilkuosobowym polskim oddziale firmy zlokalizowanym w nowoczesnym biurze na Dębcu, osoba będzie wykonywać prace biurowe polegające na administrowaniu sprzedaży (sprawny obieg dokumentów związanych ze sprzedażą i serwisem, obsługa zamówień i klientów, wsparcie sprzedaży), praca w języku angielskim w międzynarodowym środowisku biznesowym. Praca daje możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych

Główne zadania:

  • Sprawny obieg dokumentów związanych ze sprzedażą i serwisem, prace administracyjne i biurowe, obsługa zamówień i klientów, wsparcie sprzedaży
  • Zarządzanie zamówieniami i ich śledzenie, elementy fakturowania i windykowania należności
  • Uzupełnianie i obsługa CRM, administrowanie zapytaniami od klientów
  • Administracja tematów związanych ze sprzedażą i dopilnowanie realizacji zapisów umów (zniżki, dostawy, konieczny serwis)
  • Koordynowanie wewnętrznych kanałów komunikacji

Wymagania:

  • Doświadczenie (min. 1 rok, optymalnie 2-3 lata) w pracy na stanowisku związanym z administracją biura, administracją sprzedaży/serwisu
  • Konieczna bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy, kontakty z zagraniczną centralą)
  • Duża samodzielność działania, bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy bez nadzoru
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, pozytywna osobowość
  • Znajomość MS Office, dokładność i precyzja

Nasz Klient oferuje:

  • Pełne wdrożenie do pracy i bieżące wsparcie na start, następnie
  • Duży zakres samodzielności i pracę z językiem angielskim
  • Przyjazne miejsce pracy z miłą i życzliwą atmosferą (nowoczesne biuro + życzliwi współpracownicy)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego dla osób z krótszym stażem
  • Umowę o pracę, możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia (biuro + home office)
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Maciej Walkowiak HRK

Maciej Walkowiak

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.