Transport / Spedycja / Logistyka

Specjalista ds. Remarketingu

Aktualnie dla naszego Klienta jednego z liderów branży automotive prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Remarketingu do działu wynajmu długoterminowego.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • umawianie zwrotu samochodów po zakończeniu umów leasingowych,
  • przygotowanie samochodów używanych do sprzedaży,
  • sprzedaż samochodó używanych,
  • administracja obsługi posprzedażowej,
  • zarządzanie procesem reklamacji.

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysokie umiejętności pracy w zespole,
  • szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość pakieto MS Office (w szczególności Excel),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym (B2).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w trybie hybrydowym,
  • Szeroki pakiet benefitów oraz program szkoleniowy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
Financial Markets HRK

Rekrutację prowadzi

Kuba Kostecki HRK

Kuba Kostecki

HRK Financial Markets

Zespół HRK Financial Markets wspiera w zakresie rekrutacji instytucje finansowe takie jak banki, firmy ubezpieczeniowe, domy maklerskie i towarzystwa funduszy inwestycyjnych, a także firmy leasingowe.