Marketing / PR

Starszy Specjalista ds. Influencer Marketingu

Dla naszego klienta dużej firmy handlowej z branży health & beauty poszukujemy Starszego Specjalisty ds. Influencer Marketingu. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz rozwijać się w tej branży – ta oferta jest dla Ciebie! Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zapraszamy do aplikacji.

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie, przygotowywanie i realizacja kampanii z udziałem influencerów
  • Kontakt i współpraca z influencerami (w tym zawieranie nowych współprac)
  • Przygotowywanie umów i kontrola realizacji działań
  • Monitorowanie kosztów oraz przebiegu realizacji projektów (bieżąca ich optymalizacja)
  • Analiza efektywności kampanii, raportowanie i przedstawianie rekomendacji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z influencerami
  • Zainteresowanie i bardzo dobra orientacja w social mediach i na rynku influencerskim
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność negocjacji
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketingowe, PR)

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w nowoczesnym biurze niedaleko centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów do wyboru
HRK Pharma

Rekrutację prowadzi

Daria Marynowska HRK

Daria Marynowska

HRK Pharma

Zespół HRK Pharma wspiera firmy farmaceutyczne oraz sektor apteczny w zakresie rekrutacji kadry zarządzającej oraz ekspertów i specjalistów.