Transport / Spedycja / Logistyka

Supply Chain Expert / Ekspert ds. Łańcucha Dostaw

Dla klienta z z branży produkcyjnej poszukujemy dynamicznej i ambitnej osoby na stanowisko Eksperta ds. Łańcucha Dostaw. Poszukujemy kandydata z 2-letnim doświadczeniem, który będzie odpowiedzialny za optymalizację procesów logistycznych i koordynację działań związanych z dostawami.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Obowiązki:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami związanymi z łańcuchem dostaw.
  • Optymalizacja procesów logistycznych.
  • Koordynacja działań związanych z realizacją zamówień, zapewnienie terminowości dostaw oraz odpowiedniej jakości produktów.
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z realizacją zamówień, w tym opóźnień w dostawach, błędów w zamówieniach, itp.
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów realizacji zamówień.
  • Monitorowanie wskaźników wydajności i opracowywanie strategii doskonalenia procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z logistyką, zarządzaniem operacyjnym lub pokrewnymi).
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw (2-lata).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Znajomość narzędzi i technik optymalizacji procesów logistycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach dużego natężenia pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w projektach o zasięgu międzynarodowym.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz możliwość pracy w przyjaznym środowisku.
HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Katarzyna Wawręta

HRK Procurement & Logistics

Zespół HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają w swojej strukturze dział łańcucha dostaw i zakupów.