IT

Szef Developmentu

Klient jest w fazie intensywnego rozwoju swojego zespołu IT i poszukuje Kandydata na stanowisko Szefa Developmentu/Zastępcy Dyrektora Biura IT.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 18000 zł brutto do 24000 zł brutto

Zadania:

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie obszaru rozwoju oprogramowania (software development)
  •  dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych projektów IT,

  •  zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu,

  •  dbałość o procesy dotyczące rozwoju oprogramowania

  • wsparcie Dyrektora Biura Teleinformatyki w kreowaniu i realizacji strategii IT

Wymagania:

  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze wytwarzania oraz rozwoju oprogramowania,
  •  znajomość programowania w dowolnym języku programowania tj. JAVA, .NET, React, Flutter.
  •  znajomości rynku IT i nowych technologii z perspektywy trendów rozwoju architektury systemów, inżynierii oprogramowania,
  •  umiejętności budowania i rozwijania efektywnych w działaniu zespołów specjalistów IT – wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie UoP ( budżet 20-24 000 zł w zależności od doświadczenia)
  • Pracę hybrydową (biuro w sercu Warszawy)
  • Premie kwartalne
  • Premie uznaniowe
  • Praca w spółce państwa
  • Możliwa podwyżka już po okresie próbnym
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Justyna Szewczak

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.