Produkcja / Inżynieria

Technolog / Specjalista ds. Rozwoju Produktu – branża spożywcza

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną z branży produkcji i przetwarzania żywności, dla której poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Rozwoju Produktu ze znajomością języka angielskiego.

Białystok, podlaskie

umowa o pracę

Zadania:

  • Tworzenie nowych produktów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Wykonywanie testów/prób technologicznych na produkcji
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Bieżące wprowadzanie nowych i udoskonalanie istniejących receptur
  • Tworzenie kart produktów i specyfikacji produktów
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych w procesie produkcyjnym
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • Udział w opracowywaniu instrukcji technologicznych, nadzór nad ich dostępnością dla pracowników i dbanie o ich aktualność
  • Nadzór nad etykietami i prawidłowością oznakowania gotowego produktu, zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie na kierunku technologia żywności, towaroznastwo, mleczarstwo, rolnictwo lub zbliżone
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do rozwoju w dziale technolgii i innowacji
  • Znajomość procesów zachodzących w przemyśle spożywczym
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim – jest wymogiem koniecznym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego
  • Pracę w szybko rosnącej i stabilnej na kryzys branży
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Marcin Iwaniec HRK

Marcin Iwaniec

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.