Marketing / PR

Account Manager

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B

Zadania:

  • Zarządzanie portfelem klientów i utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji.
  • Tworzenie, realizacja i monitorowanie strategii komunikacyjnych.
  • Koordynacja działań PR, w tym przygotowywanie i dystrybucja materiałów prasowych, organizacja eventów oraz prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych.
  • Współpraca z dziennikarzami, influencerami i mediami branżowymi.
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów.
  • Nadzorowanie pracy zespołu projektowego.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Account Managera w agencji PR
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii PR.
  • Znajomość mediów i umiejętność budowania relacji z dziennikarzami.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
  • Kreatywność i zdolność do myślenia strategicznego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Proaktywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy z renomowanymi klientami i udziału w prestiżowych projektach.
  • Dynamiczne i inspirujące środowisko pracy.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Pakiet benefitów.
Luka płacowa, spotkanie pracowników, kadra

Rekrutację prowadzi

Paweł Godlewski HRK

Paweł Godlewski

HRK Legal & Business Advisory

Zespół HRK Legal & Business Advisory prowadzi rekrutacje w obszarze profesjonalnych usług dla biznesu, w tym za projekty z zakresu doradztwa prawnego, biznesowego, produktowego, strategicznego i technologicznego.