IT

Account Manager (IT Security)

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w dystrybucji sprzętu bezpieczeństwa IT, poszukujemy doświadczonego Account Managera. Stanowisko to skoncentrowane jest głównie na kanale sprzedaży, przy jednoczesnym zaangażowaniu w sprzedaż bezpośrednią na początkowym etapie.

Warszawa, mazowieckie
zdalna
kontrakt B2B
Wynagrodzenie od 13000 zł brutto do 20000 zł brutto

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi, wspierając ich w zrozumieniu i dostosowaniu rozwiązań klienta do ich potrzeb
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych w celu osiągnięcia założonych celów
  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu promowania produktów
  • Realizacja celów sprzedażowych zarówno w kanale partnerskim, jak i bezpośrednim
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, identyfikacja trendów rynkowych i konkurencyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie minumum 3 lata w sprzedaży B2B, w obszarze IT lub bezpieczeństwa
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Znajomość rynku sprzętu bezpieczeństwa IT
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B + premie sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach rozwijającej się struktury organizacyjnej
  • Benefity, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Katarzyna Wysocka HRK

Katarzyna Wysocka

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.