IT

Analityk IT

Dla Naszego klienta z branży finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka IT

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B

Zadania:

  • projekt bankowy, realizowany w departamencie bankowości korporacyjnej
  • praca nad rozwojem i utrzymaniem produktów biznesowych obsługiwanych w centralnym systemie bankowości korporacyjnej oraz integracji z systemami bankowości elektronicznej i systemami automatyzującymi procesy
  • odpowiedzialność za pełen proces wytwórczy oprogramowania – od fazy koncepcyjnej, przez development, deployment, aż po wsparcie eksploatacji na środowisku produkcyjnym, opracowywanie wymagań z biznesem i interesariuszami, analiza i wytwarzanie dokumentacji funkcjonalnej w Confluence,
  • zarządzanie backlogiem projektu w JIRA uwzględniając priorytetyzację zadań, spotkania scrumowe, przygotowywanie scenariuszy testowych oraz koordynacja testów UAT, współpraca z zespołem projektowym,

Wymagania:

  • ok. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac analitycznych (analiza systemowa),
  • znajomość notacji BPMN i UML oraz narzędzia typu CASE (mile widziany Enterprise Architect),
  • umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, systemowej,
  • znajomość założeń architektury SOA i ESB oraz koncepcji z zakresu integracji systemów,
  • znajomość metodyki zwinnej,
  • wiedza z zakresu rozwiązań informatycznych oraz metodyk, standardów i narzędzi związanych z rozwojem  oprogramowania,umiejętność identyfikowania i wizualizacji zależności oraz powiązań pomiędzy aplikacjami czy komponentami systemu,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka),

Oferujemy:

  • kontrakt B2B z HRK
  • praca hybrydowa (1-2 dni w biurze klienta) – Centrum
IT Contracting HRK

Rekrutację prowadzi

Aleksandra Kabulska HRK

Aleksandra Kabulska

HRK IT Contracting

Zespół HRK IT specjalizuje się w outsourcingu IT realizowanym na terenie Polski i regionu EMEAR. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu potrafimy dostosować kompetencje specjalistów do wymagań technologicznych projektu.