Budownictwo

Architekt Prowadzący

Dla Naszego klienta, poznańskiej autorskiej pracowni architektonicznej działającej od wielu lat na rynku i mogącej się poszczycić wieloma ambitnymi projektami i realizacjami (obiekty sportowe, biurowe, mieszkaniowe, użyteczności publicznej, obiekty specjalne) w związku z dalszym rozwojem poszukujemy doświdczonej osoby na stanowisko Architekta Prowadzącego

Poznań, wielkopolskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Główne zadania:

Poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Architekta / Architekta Prowadzącego. Do codziennych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie projektowanie budynków sportowych, biurowych, uyteczności publicznej oraz kierowanie kilkuosobowym zespołem, tworzenie i implementacja unikalnych projektów architektonicznych, nadzory autorskie (prowadzenie samodzielnych i zespoowych projektów). Współpracując z naszym zespołem, będziesz odpowiedzialny za nadzór nad wszystkimi etapami procesu projektowania, od koncepcji do realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu architektonicznym
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej
  • 5 letnie doświadczenie w samodzielnym projektowaniu i zarządzaniu zespołem projektowym
  • Wiedza techniczna i znajomość przepisów budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, Sketchup

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • Stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Maciej Walkowiak HRK

Maciej Walkowiak

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.

Newsletter HRK

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata HR i rynku pracy!

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HRK S.A. z siedzibą w Warszawie, pl. Bankowy 2, a tym samym na otrzymywanie na mój adres poczty elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, materiałów o charakterze informacyjnym oraz promocyjnym, w szczególności raportów, e-booków, materiałów edukacyjnych. Udzielenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania raportu. Zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili mogę wycofać swoją zgodę.

Administratorem przekazanych danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), Plac Bankowy 2. Pełną informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.