Prawo

Associate/Senior Associate M&A

Poszukujemy Prawnika/Prawniczki dla renomowanej kancelarii prawnej w Warszawie, który będzie specjalizować się w obszarze fuzji i przejęć (M&A). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo prawne w transakcjach M&A oraz wsparcie klientów w procesie fuzji, przejęć i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Obowiązki:

  • Doradztwo prawne w transakcjach fuzji i przejęć, w tym przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, analiza ryzyka prawno-finansowego oraz negocjacje warunków umów.
  • Ocena prawna przedsiębiorstw oraz due diligence prawno-finansowe.
  • Przygotowywanie opinii prawnych, umów i innych dokumentów transakcyjnych.
  • Ścisła współpraca z zespołem prawnym oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowego wsparcia prawno-biznesowego dla klientów.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących transakcji M&A oraz analiza ich wpływu na działalność klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Minimum 2-7 lat doświadczenia zawodowego w obszarze fuzji i przejęć w kancelarii prawnej.
  • Doskonała znajomość prawa handlowego, korporacyjnego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu due diligence oraz negocjacjach transakcyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole, doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej kancelarii prawnej z ugruntowaną pozycją na rynku i bogatym portfolio klientów.
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego w obszarze fuzji i przejęć.
  • Profesjonalne wsparcie oraz możliwość pracy w zespole doświadczonych prawników specjalizujących się w M&A.
  • Elastyczny czas pracy oraz pakiet benefitów.
Luka płacowa, spotkanie pracowników, kadra

Rekrutację prowadzi

Paweł Godlewski HRK

Paweł Godlewski

HRK Legal & Business Advisory

Zespół HRK Legal & Business Advisory prowadzi rekrutacje w obszarze profesjonalnych usług dla biznesu, w tym za projekty z zakresu doradztwa prawnego, biznesowego, produktowego, strategicznego i technologicznego.