Marketing / PR

Digital Marketing Manager

Dla Naszego klienta, rozpoznawalnej sieci klubów fitness poszukujemy osoby na stanowisko: Digital Marketing Manager

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B

Zadania:

  • Koordynacja kampanii performance
  • Zarządzanie strategią komunikacji marki
  • Zarządzanie komunikacją w klientami i otoczeniem marki
  • Udział w projektach wspierających sprzedaż i rozwój nowych produktów
  • Kreowanie, opracowanie i wdrażanie kampanii w kanałach digital w ramach realizacji celów wizerunkowych i sprzedażowych, ocena skuteczności działań marketingowych
  • Współpraca z agencją performance (koordynacja kampanii, ewaluacja i optymalizacja działań)
  • Nadzór nad aspektem wizerunkowym oraz poprawnością materiałów sprzedażowych przygotowywanych przez zespół i podwykonawców
  • Współtworzenie nowych produktów i usług, w szczególności na etapie ich komercjalizacji
  • Tworzenie i koordynacja wdrożenia kompleksowej ścieżki klienta (dla wszystkich produktów i scenariuszy)
  • Teksty do wszystkich komunikatów member journey (e-mail, sms, push, aplikacja etc.)
  • Koordynacja wdrożenia member journey od strony CRM i aplikacji
  • Stałe dostosowywanie procesów i komunikatów member journey do zmian w ofercie
  • Tworzenie treści komunikatów dla klientów, do materiałów wspierających sprzedaż oraz akcji specjalnych
  • Koordynacja tworzenia contentu

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość komunikacji internetowej oraz zasad funkcjonowania marketingu on-line
  • potwierdzone umiejętności z zakresu tworzenia kampanii marketingowych; mile widziany certyfikat DIMAQ
  • umiejętność wykorzystania narzędzi analityki internetowej w celu optymalizacji działań marketingowych
  • umiejętność koordynacji wielu projektów marketingowo-sprzedażowych jednocześnie
  • umiejętność tworzenia tekstów oraz zarządzania produkcją contentu foto/video
  • wiedza nt. social media
  • wiedza na temat zachowań klientów oraz umiejętność projektowania ich ścieżek w obrębie interakcji z marką
  • wiedza na temat trendów na rynku i umiejętność przekładania ich na ofertę i działania marketingowe
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność budżetowania
  • umiejętność koordynacji prac podwykonawców (agencje reklamowe, domy mediowe, agencje eventowe)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zniżki pracownicze
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
HRK Retail, Ecommerce

Rekrutację prowadzi

Sławomir Jędrzejczak

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów.