Sprzedaż

Digital Marketing Specialist

Dla renomowanego producenta systemów przesuwnych i akcesoriów poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Digital marketingu.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie strategii marketingowej online w celu promowania marki, produktów
  • Opracowywanie i realizowanie skutecznych strategii marketingowych online, w tym SEM, SEO, marketingu treści, marketingu w mediach społecznościowych i e-mail marketingu
  • Analiza danych i monitorowanie trendów rynkowych w celu dostosowania strategii do zmieniających się potrzeb i preferencji klientów
  • Tworzenie, planowanie i publikowanie treści na platformach społecznościowych
  • Optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek (SEO) w celu poprawy widoczności w wynikach wyszukiwania
  • Badanie efektywności prowadzonych działań
  • Współpraca z agencjami i podwykonawcami
  • Wdrażanie planu promocji sprzedaży w mediach cyfrowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze marketingu cyfrowego
  • Znajomość narzędzi i platform marketingowych, w tym Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Google Tag Manager oraz narzędzi do e-mail marketingu
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i otwartość na nowe technologie, śledzenie trendów i analiza konkurencji
  • Dobre umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Duża samodzielność i swoboda w działaniu
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie

HRK Retail, Ecommerce

Rekrutację prowadzi

Marta Trybocka HRK

Marta Trybocka

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail prowadzi procesy rekrutacyjne w obszarze handlu detalicznego, znajdując specjalistów i specjalistki w dziedzinie sprzedaży, nowych mediów, marketingu i reklamy.