Finanse / Księgowość

Head of Group Reporting

Celem stanowiska jest zarządzanie procesem raportowania wyników, danych finansowych i operacyjnych do zarządu i udziałowców oraz zapewnienie rzetelnej analizy potrzebnej do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem w kontrolingu finansowym i masz za sobą pierwsze doświadczenia w zarządzaniu niewielkim zespołem to ta rola będzie dla Ciebie odpowiednia.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa

Główne obowiązki:

  • Kierowanie zespołem odpowiedzialnym za raportowanie wyników, danych finansowych i operacyjnych do udziałowców.
  • Przygotowywanie klarownych raportów dla udziałowców, prezentujących kluczowe wskaźniki biznesowe i analizę trendów.
  • Analiza finansowa i operacyjna mająca na celu identyfikację obszarów poprawy oraz rekomendowanie działań usprawniających.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zebrania potrzebnych danych i zapewnienia spójności raportowania.
  • Utrzymywanie kontaktu z udziałowcami, odpowiadanie na ich zapytania i zapewnienie wysokiej jakości informacji.

Wymagania dotyczące stanowiska:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/finansowe/controlling (obowiązkowe), MBA (mile widziane).
  • Angielski – poziom C1 – zaawansowany.
  • Niemiecki – poziom B1.
  • Zaawansowane umiejętności obsługi PowerPoint / Word / Excel.
  • Umiejętności interpersonalne na zaawansowanym poziomie.
  • Umiejętności analityczne na zaawansowanym poziomie.
  • Znajomość SAP-BW
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz w raportowaniu dla udziałowców.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.
  • Pracę w modelu hybrydowym 3 dni z biura, 2 dni z domu.
HRK Finance

Rekrutację prowadzi

Marcin Roszkowski HRK

Marcin Roszkowski

HRK Finance

Zespół HRK Finance prowadzi rekrutacje specjalistów i managerów do zespołów finansowych. Posiadamy doświadczenie w budowaniu struktur centrów finansowych. Realizujemy projekty zarówno dla organizacji międzynarodowych, jak i firm polskich.