Zakupy

Head of Procurement Department

Dla naszego Klienta – od lat rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Warszawie, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Head of Procurement. Nasz Klient jest liderem branży spożywczej, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów, które zdobyły uznanie klientów na całym świecie. Dołącz do zespołu naszego Klienta, aby kształtować i rozwijać strategię zakupową.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupowej zgodnie z celami organizacji.
  • Zarządzanie zespołem zakupowym i dbanie o rozwój kompetencji pracowników.
  • Analiza rynku dostawców i identyfikacja nowych możliwości współpracy.
  • Negocjacje warunków umów z dostawcami oraz bieżącą ocena współpracy z dostawcami.
  • Dążenie do redukcji kosztów, prowadzenie kontroli zakupowej, odpowiedzialność za ryzyko zakupowe.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zintegrowania strategii zakupowej z ogólnymi celami biznesowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte na stanowisku menedżerskim/dyrektorskim w dziale zakupów, preferowana branża spożywcza.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania skutecznych relacji biznesowych.
  • Doskonała umiejętność w zakresie negocjacji handlowych.
  • Silne umiejętności przywódcze oraz zdolność motywowania zespołu do osiągania wspólnych celów.
  • Elastyczność i umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację biznesową.

HRK P&L

Rekrutację prowadzi

Marika Stasinowska Senior Executive Manager

Marika Stasinowska

HRK Procurement & Logistics, HRK Consumer Goods

HRK Procurement & Logistics specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych oraz na potrzeby firm, które posiadają dział łańcucha dostaw i zakupów. HRK Consumer Goods współpracuje z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.