Marketing / PR

Kierownik ds. Marketingu i Komunikacji

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Marketingu i Komunikacji.

Łódź, łódzkie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Koordynowanie działań marketingowych i PR-owych wg ustalonej strategii biznesowej
  • Tworzenie, wdrażanie oraz monitoring planów działań marketingowych
  • Proaktywne wsparcie działu sprzedaży, m.in. poprzez realizację aktywności marketingowych przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi oraz kanałów komunikacyjnych
  • Opracowywanie materiałów promocyjnych, tworzenie treści na stronę internetową, do intranetu oraz na LinkedIn
  • Aktywne uczestnictwo oraz koordynowanie udziału firmy w targach, konferencjach, spotkaniach branżowych
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu marketingowego
  • Analiza efektywności marketingu i raportowanie wyników działań
  • Współpraca z agencją PR i odpowiedzialność za ustalanie zakresu jej działania

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w strukturach międzynarodowych
  • Doświadczenie w marketingu B2B i usług
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane na kierunku marketing i/lub PR)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu, komunikacji oraz PR
  • Bardzo dobra znajomość obsługi LinkedIn jako narzędzia marketingowego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Word i PowerPoint), Canva, programów mailingowych, CMS
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne (wystąpienia publiczne)
  • Umiejętności i zdolności analityczne
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu, proaktywność
  • Wyczucie estetyki, staranność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Pracę pełną interesujących wyzwań w renomowanej firmie ze światowej czołówki
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
  • Cykl szkoleń wdrożeniowych
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Program dofinansowania posiłków
  • Pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko
  • Interaktywną platformę do nauki jęz. angielskiego
  • Opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe
  • Bogatą ofertę dodatków socjalnych np.: świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą
Usługi HR dla branży Consumer Goods

Rekrutację prowadzi

Justyna Bereza

HRK Consumer Goods

Zespół HRK Consumer Goods specjalizuje się w rekrutacji do branży Consumer Goods. Współpracujemy z producentami FMCG, elektroniki konsumenckiej, DIY, mebli, ubrań i produktów lifestyle’owych.