Finanse / Księgowość

Kontroler Finansowy

Warszawa, mazowieckie

kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania, które będziesz realizować:

  • Analizowanie danych finansowych, identyfikacja odchyleń od planów oraz przygotowywanie regularnych raportów dla firmy.
  • Aktywne uczestnictwo w procesach zamykania okresów księgowych – prawidłowe uzupełnianie systemów raportowych i zarządczych.
  • Wspieranie prac nad konsolidacją danych finansowych oraz analizowanie ich zgodności.
  • Udział w projektach budżetowania rocznego i budżetów poszczególnych działów w firmie.
  • Tworzenie prezentacji na potrzeby wewnętrzne organizacji.
  • Wdrażanie i doskonalenie narzędzi kontrolnych i raportowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy, szczególnie z Działem Finansowym i Księgowym.

Wymagania, które musisz spełnić:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (controlling/ finanse/ audyt).
  • Doskonała znajomość programu MS Excel i MS Power Point – niezbędna umiejętność.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w kontekście biznesowym.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, analiza, rachunkowość itp.).
  • Umiejętność analitycznego myślenia, precyzyjne wnioskowanie na podstawie danych oraz przygotowywanie rekomendacji.
  • Skrupulatność, dokładność, zdolność do wyłapywania szczegółów.
  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do współpracy.
  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP.

HRK Finance

Rekrutację prowadzi

Marcin Roszkowski HRK

Marcin Roszkowski

HRK Finance

Zespół HRK Finance prowadzi rekrutacje specjalistów i managerów do zespołów finansowych. Posiadamy doświadczenie w budowaniu struktur centrów finansowych. Realizujemy projekty zarówno dla organizacji międzynarodowych, jak i firm polskich.