HR / Zasoby ludzkie

Koordynator HR

Biskupice Podgórne, dolnośląskie
stacjonarna
umowa o pracę
Wynagrodzenie od 7500 zł brutto do 10000 zł brutto

Zadania:

  • Koordynacja tematów kadrowo-płacowych we współpracy z zewnętrzną firmą
  • Kontakt z managerami pod kątem rozwiązywania sytuacji trudnych
  • Prowadzenie procesów rekrutacji we współpracy z managerami
  • Koordynowanie i obsługa benefitów dla pracowników
  • Prowadzenie procesów onboardingu i offboardingu
  • Doskonalenie procesów HR w takich obszarach jak: rozwój, rekrutacja, komunikacja wewnętrzna
  • Koordynowanie procesu szkoleń pracowników
  • Tworzenie i koordynowanie projektów Employer Brandingowych
  • Wsparcie kadry menadżerskiej w aspektach personalnych
  • Ścisła współpraca ze wszystkimi działami w organizacji
  • Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe / kierunkowe (ZZL lub pokrewne)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w HR
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i kreatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w trybie stacjonarnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych takich jak ubezpieczenie, ochrona zdrowia, karta sportowa, świadczenia socjalne
Poznań HRK

Rekrutację prowadzi

Patrycja Adamczak HRK

Patrycja Adamczak

HRK Poznań

Zespół HRK Poznań specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających w Wielkopolsce i na Pomorzu.