NOWA

Sprzedaż

Manager Sprzedaży – Urządzenia Pomiarowe

Nasz klient, jeden z największych producentów narzędzi pomiarowych na świecie, poszukuje osoby, która w odpowiedni sposób zarządzi sprzedażą do dystrybutorów w Polsce. Firma posiada oddziały w Chinach, Indiach, Brazylii, Czechach, Hiszpanii, USA i sieć dystrybucji w 75 krajach.

Warszawa, mazowieckie
zdalna
kontrakt B2B, umowa o pracę
Wynagrodzenie od 145000 zł brutto do 23000 zł brutto

Zadania:

  • Opieka nad istniejącymi dystrybutorami i pozyskiwanie nowch
  • Zarządzanie sprzedażą do dystrybutorów
  • Zarządzanie portfolio produktowym
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów.
  • Monitoring rynku i konkurencji, poszukiwanie nowych szans biznesowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń pomiarowych do dystrybutorów lub do klienta końcowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą na podległym terenie
  • Umiejętność całościowego spojrzenia na rynek i procesy na nim zachodzące
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność budowania relacji
  • Gotowość do podróży służbowych, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • System premiowy
  • W dalszej perspektywie stworzenie oddziału
  • Stabilną i atrakcyjną pracę u producenta
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
E&M HRK

Rekrutację prowadzi

Mateusz Czerniakiewicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.