Produkcja / Inżynieria

Menedżer ds. Technicznych i Rozwoju Produkcji

Dla naszego Klienta – jednego z największych przedsiębiorstw branży piwowarskiej na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko Managera ds. Technicznych i Rozwoju Produkcji.

Bochnia, małopolskie

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem technicznym oraz dążenie do rozwoju nowoczesnego podejścia w zakresie utrzymania ruchu, infrastruktury, elektroautomatyki, a także prowadzenie inwestycji.
  • Nadzór nad podwykonawcami i aspektami BHP podczas prowadzonych inwestycji.
  • Poszukiwanie i prezentowanie projektów optymalizacji parku maszynowego oraz procesów.
  • Aktywne uczestniczenie w projektach Excellence i Lean oraz odpowiadanie za efektywne wdrożenie metodyki Productive Maintenance w Browarze.
  • Zarządzanie budżetem działu technicznego, ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji kosztów operacyjnych i inwestycyjnych.
  • Współpraca z działami wewnętrznymi oraz dążenie do doskonalenia procesów i zwiększenia wydajności, a także koordynowanie projektów inwestycyjnych na terenie Browaru.
  • Sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem podległego parku maszynowego oraz analizowanie przyczyn i skutków występujących awarii.
  • Wsparcie Dyrektora Browaru w podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących optymalizacji operacyjnej oraz kosztowej dla infrastruktury technologicznej zakładu.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z urzędami, instytucjami kontrolnymi oraz dostawcami.
  • Ograniczenie wpływu na środowisko oraz zapewnianie neutralności ekologicznej procesów poprzez inwestycje w najlepsze techniki środowiskowe (BAT).
  • Nadzorowanie zarządzania gospodarką energetyczną i wodną, włączając w to działanie oczyszczalni ścieków oraz zapewnienie niezawodnych dostaw mediów do produkcji.
  • Dodatkowo nadzorowanie pracy zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie budynków, w tym tych podlegających ochronie konserwatorskiej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – minimum 5 lat.
  • Wiedza ekspercka z zakresu utrzymania ruchu i/lub automatyki przemysłowej.
  • Praktyczna wiedza z obszaru eksploatacji, konserwacji oraz projektowania maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje (min B2).
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z Konserwatorem Zabytków.
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz otwartość na nowe wyzwania.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • System premiowy i nagrody spontaniczne.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Nauka języków obcych z eTutor.
  • Dostęp do platformy Mindgram.
  • Świadczenia świąteczne.
  • Produkty firmy na święta.
HRK Katowice

Rekrutację prowadzi

Mateusz Olek HRK

Mateusz Olek

Zespół HRK Katowice specjalizuje się w pozyskiwaniu wysoko wykwalifikowanych ekspertów, inżynierów, kierowników oraz osób na stanowiska menedżerskie i zarządcze dla firm działających na Śląsku, Podkarpaciu i w Małopolsce.