Finanse / Księgowość

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Szczecin, zachodniopomorskie
hybrydowa
umowa o pracę

Zadania:

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami,
  • Prace związane z rozliczaniem podatków, w tym przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów dla organów podatkowych,
  • Rozliczanie płac pracowników, w tym obliczanie wynagrodzeń, składek ZUS oraz sporządzanie dokumentacji kadrowej,

  • Archiwizacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Prowadzenie kontaktu z klientami biura w celu uzyskania niezbędnych informacji oraz udzielanie wsparcia w zakresie księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenie ekonomiczne (preferowane rachunkowość i finanse),
  • Zdolności analityczne oraz dobra organizacja i planowanie pracy własnej,
  • Znajomośc pakietu MS Office i programu ksiegowego,
  • Język angielski poziom B1,
  • Otwartość na długofalową współpracę.

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne- możliwość zdobycia certyfikwtów,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych,
  • Pakiet indywidualnych świadczeń medycznych,
  • Ciekawą prace w przyjaznej atmosferze,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym dla klientów grupy.
SSC/BPO HRK

Rekrutację prowadzi

Maja Szmagierewska HRK

Maja Szmagierewska

HRK SSC/BPO

Zespół HRK SSC/ BPO realizuje profesjonalne rekrutacje w obszarze outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych.