IT

Pentester

Dla naszego klienta (międzynarodowej firmy technologicznej), poszukujemy Pentestera, z doświadczeniem komercyjnym w testowaniu przynajmniej jednej z następujących kategorii: bezpieczeństwo aplikacji internetowych, bezpieczeństwo sieci, bezpieczeństwo aplikacji mobilnych, bezpieczeństwo chmury, bezpieczeństwo fizyczne, testy socjotechniczne.

Warszawa, mazowieckie
zdalna
kontrakt B2B, umowa o pracę
Wynagrodzenie od 18000 zł brutto do 25000 zł brutto

Zadania:

  • Tworzenie planów testów i testowanie wybranych rozwiązań, zgodnie z odpowiednimi metodologiami i najlepszymi praktykami w branży
  • Analizowanie podatności sieci, systemów, aplikacji itp.
  • Przygotowanie szczegółowych raportów z testów i udzielanie wsparcia w działaniach naprawczych
  • Współpraca z innymi specjalistami ds. bezpieczeństwa w celu identyfikacji i priorytetyzacji zagrożeń bezpieczeństwa oraz opracowywania strategii ich ograniczania

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie komercyjne w testach penetracyjnych
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji w zakresie identyfikacji zagrożeń wynikających z podatności
  • Biegłość przynajmniej w jednym obszarze (mobilne, www, sieci, …)
  • Głębokie techniczne zrozumienie podatności z danych obszarów
  • Umiejętność tworzenia narzędzi wspomagających pentesty
  • Znajomość narzędzi takich jak: Burp Suite, Metasploit, Nmap, Wireshark, IDA Pro
  • Znajomość standardów branżowych, takich jak – OWASP TOP10, OWASP ASVS, OWASP MSTG, OSSTMM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, szkolenia branżowe
  • Elastyczny czas pracy
ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Katarzyna Wysocka HRK

Katarzyna Wysocka

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.