e-Commerce

Relations Manager

Dla firmy z branży e-commerce poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko Relations Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i podtrzymywanie relacji z dużymi, międzynarodowymi firmami tzw. kluczowymi partnerami. Współpraca z partnerami będzie skoncentrowana głównie na aspektach marketingowych.

Warszawa, mazowieckie
hybrydowa
kontrakt B2B

Obowiązki:

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi partnerami firmy.
  • Opracowywanie strategii współpracy pod kątem marketingowym (wspólnie z zespołem marketingowym).
  • Analiza potrzeb i oczekiwań partnerów oraz dostosowywanie działań firmy do ich wymagań.
  • Koordynacja działań zespołu w celu realizacji założonych celów współpracy.
  • Monitorowanie wyników współpracy i raportowanie do przełożonych.
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-commerce lub marketingu, preferowana znajomość rynku międzynarodowego.
  • Zdolności negocjacyjne oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku polskim i angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz delegowania zadań.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym środowisku e-commerce z dużym potencjałem rozwoju.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwijania doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz budowania relacji. biznesowych na międzynarodowym rynku.

HRK E-commerce

Rekrutację prowadzi

Monika Nierwińska HRK

Monika Nierwińska

HRK Retail, HRK e-Commerce

HRK e-Commerce to zespół, który specjalizuje się w usługach rekrutacyjnych dla branży handlu elektronicznego. HRK Retail specjalizuje się w dostarczaniu usług rekrutacyjnych dla sektora retail. Nasz zespół specjalizuje się w znajdowaniu najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie sprzedaży, marketingu cyfrowego, reklamy i nowych mediów