IT

Senior Software Engineer (C++/C#)

Dla jednego z naszych Klientów, firmy nagradzanej za innowacyjne rozwiązania infrastruktury smart grid, poszukujemy doświadczonego Senior Software Engineera, aby dołączył do zespołu doświadczonych ekspertów w Gdańsku.

Gdańsk, pomorskie
hybrydowa
kontrakt B2B, umowa o pracę

Zadania:

  • Współpraca z wewnętrznymi zespołami ds. produkcji, inżynierii produktu i obsługi klienta w celu tworzenia wymagań i specyfikacji testów.

  • Koordynacja z zewnętrznymi partnerami ds. rozwoju/produkcji odpowiedzialnymi za tworzenie sprzętu testowego.

  • Wspieranie zakładów produkcyjnych w wprowadzaniu i bieżącej konserwacji nowego sprzętu testowego.

  • Projektowanie, specyfikacja, tworzenie i utrzymanie narzędzi fabrycznych oraz aplikacji bazodanowych.

  • Wdrażanie nowych i aktualizowanych aplikacji/narzędzi testowych dla personelu fabrycznego, wraz z dokumentacją operacyjną.

  • Tworzenie bibliotek do użycia w aplikacjach produkcyjnych i obsługi klienta (C#).

  • Analiza i ciągłe doskonalenie istniejących sekwencji testów.

  • Utrzymywanie istniejącego kodu (C++, C#).

Oczekiwania:

  • Znajomość T-SQL, stored procedures, views, raportowanie

  • Doświadczenie z .NET oraz C# lub C++

  • Silne umiejętności diagnostyczne i debugowania.

  • Biegłość w korzystaniu z TestStand.

  • Stopień licencjata z zakresu informatyki, inżynierii elektronicznej lub równoważny.

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu, najlepiej w branży przemysłowej lub z produkcją.

Mile widziane umiejętności:

  • Doświadczenie w ASP.NET web forms.
  • Doświadczenie w Lab Windows/CVI.
  • Znajomość metodyki Agile.

Jeśli jesteś pasjonatem branży, chcesz pracować w dynamicznym zespole ekspertów i uczestniczyć w projektach o zasięgu globalnym, to zapraszamy do aplikowania! Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, elastyczny czas pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

ICT HRK

Rekrutację prowadzi

Maria Borowska HRK

Maria Borowska-Nowosiadło

HRK ICT

Zespół HRK ICT specjalizuje się w rekrutacji managerów i ekspertów na potrzeby firm IT, telekomunikacyjnych oraz na stanowiska związane z informatyką we wszystkich sektorach gospodarki.