BHP / Ochrona środowiska

Specjalista ds. BHP

Dla naszego Klienta, lidera w branży materiałów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko o dużej samodzielności działania

Warszawa, mazowieckie
stacjonarna
umowa o pracę

Zadania:

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa, monitorowanie funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem, higieną pracy oraz ochrony przeciwpożarowej w zakładzie produkcyjnym oraz punktach dystrybucyjnych
  • Podnoszenie świadomości pracowników z zagrożeń pożarowych i kultury bezpieczeństwa pracy
  • Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP
  • Szkolenie pracowników w zakresie zagadnień BHP i PPOŻ
  • Udział w ocenie ryzyka zawodowego. Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi oraz podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych w celu poprawy warunków pracy
  • Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla poszczególnych stanowisk pracy
  • Przeprowadzanie okresowych  audytów (m.in. bezpieczeństwa maszyn) i przedstawianie wniosków poaudytowych oraz zaleceń eliminujących ryzyka
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
  • Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie
  • Opiniowanie nowych inwestycji, urządzeń oraz procesów technologicznych
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP)

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowych z zakresu BHP
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywana do współpracy z międzynarodowym zespołem)
  • Doświadczenia w prowadzeniu postępowania powypadkowego
  • Mile widziane uprawnienia Inspektora PPOŻ
  • Gotowość do pracy stacjonarnej z elementami delegacji służbowych na terenie całej Polski

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • System premiowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wysoką kulturą bezpieczeństwa
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych oraz innych kursów i szkoleń
  • Świadczenia z funduszu socjalnego (dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach)
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)
Engineering & Manufacturing

Rekrutację prowadzi

Izabela Ostapowicz

HRK Engineering & Manufacturing, HRK Technical Sales & Service

Zespół HRK Engineering & Manufacturing koncentruje się na stanowiskach związanych z inżynierią i technologią w przemyśle. HRK Technical Sales & Service specjalizuje się w pozyskiwaniu specjalistów i managerów ds. sprzedaży produktów i usług przemysłowych i technicznych.