Budownictwo

Specjalista ds. Ekonomicznych Projektu

Dla naszego Klienta, będącego międzynarodową firmą budowlaną, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Ekonomicznych Projektu.

Zapraszamy do przesłania CV poprzez kliknięcie APLIKUJ. Chętnie odpowiemy na pytania i porozmawiamy z Tobą o tym projekcie.

Kraków, małopolskie
stacjonarna
umowa o pracę
Zadania:
  • Tworzenie i współprowadzenie budżetu,
  • Dekretacja faktur kosztowych w systemie księgowym,
  • Sporządzanie rozliczeń i wniosków o płatność,
  • Współpraca z Inwestorem i podwykonawcami,
  • Nadzorowanie zgodności realizacji zawartych umów i rozliczeń,
  • Weryfikacja umów, aneksów od strony ekonomicznej,
  • Kontrolowanie rozrachunków z podwykonawcami i odbiorcami,
  • Sporządzanie wniosków o płatność.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Obsługa pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna,
  • Zgrany zespół i miła atmosfera pracy.
HRK REC

Rekrutację prowadzi

Klaudia Smolińska

Real Estate & Construction, HRK Energy

Zespół HRK Real Estate & Construction rekrutuje ekspertów i managerów dla firm budowlanych i działających w branży nieruchomości, a także producentów materiałów budowlanych oraz firm inżynieryjnych. Zespół HRK Energy prowadzi rekrutacje dla podmiotów działających w sektorze energetyki odnawialnej, jądrowej, a także w sektorze oil & gas oraz biogazu.